Loading

sme malá predajňa

s veľkým výberom

víno

V našej predajni sme pre vás pripravili široký výber z viac než 60 rôznych odrôd vín. Nájdete u nás vína z 30 bielych a 20 červených  odrôd. Každé víno v našej predajni sme starostlivo vyberali tak, aby ste odišli spokojní, nech si vyberiete ktorékoľvek. V ponuke máme vína od 30 slovenských producentov, výber z českých, európskych vín a vín z ostatných kútov sveta.  

S výberom toho správneho vám vždy radi poradíme. 

Biele víno

0
druhov

červené víno

0
druhov

Ružové víno

0
druhov

Sekt

0
druhov

rum

Sme hrdí na to, že v našej predajni vám môžeme ponúknuť výber z viac ako 100 druhov kvalitných rumov. Tieto kvalitné destiláty z cukrovej trstiny sa tešia čoraz väčšej popularite. Nájdete u nás rumy z krajín ako: Americké Panenské ostrovy, Anglicko, Anguilla, Barbados, Brazília, Cuba, Česká Republika, Dominikanska republika, Filipíny, Grenada, Guatemala, Guyana
Indonézia, Karibik, Kolumbia, Madagaskar, Maurícius, Mexiko, Panama, Peru, Salvador, Svätá Lucia, Španielsko, Trinidad a Tobago, USA a Venezuela

gin

V Delikato Maier na vás čaká aj široký výber ginov. Tento jeden z najznámejších alkoholických nápojov u nás nemôže chýbať. Okrem Holandských ginov a ginov z Veľkej Británie sú u nás nachystané aj giny z Belgicka, Fínska, Írska, Japonska, Nemecka, Škótska či Španielska.

 

whisky

Toto pitie gentlemanov nesmie chýbať v našej ponuke. Či už hľadáte tú správnu whisky ako darček, alebo niečo čim by ste chceli potešiť samých seba, u nás máte z čoho vyberať. V stálej ponuke u nás nájdete whisky z USA, Japonska, Vietnamu, Írska, Škótska, Kanady, ale aj naše domáce Slovenské.

 

vodka

Aj u nás sa môžete spoľahnúť na pestrú ponuku tohto tradičného ruského nápoja. Prísť na to, že nie je vodka ako vodka, že záleží na jej pôvode, to všetko môžete odhaliť aj vďaka nám. V ponuke máme vodku zo Švédska, Poľska, Ruska, Moldavy, Českej Republiky, Fínska a samozrejme aj Slovenska.

 

mnoho iného

Likéry, destiláty, sudové víno, sezónne špeciality, čokolády, paštéty….

 

maier

kontakt

DELIKATO maier, Belánskeho 6
024 01, Kysucké Nové Mesto
+421 911 387 224
delikato@maier.sk
Shopping Basket